Відгуки

Отображение отзывов

Дуже якісні меблі, швидка доставка, ввічливі працівники. Ліжко дуже сподобалося, замовлятимемо ще.

02.02.2021

Анастасія Єфремова,

https://www.google.com/

Сьогодні отримали наше замовлення диван Турін.Брали сину у кімнату,виготовили вчасно,хоча попереджали,що можлива затримка,багато заказів. Сину диван сподобався.Займає мало місця ,бо нема підлокітників.Будемо звертатися ще,ціни помірні,якість відмінна!!!

11.09.2020

Юрій М,

https://www.google.com/

Велике дякую фабриці "Тріумф" за якість та функціональність меблів! Замовляла комод для вітальні, виконана вчасно і чудова якість! Дизайнери підібрали мені колір, саме такий, ЯКИЙ Я хотіла під колір моїх стін! порадили дуже багато варіантів моделей та колірної гами!! Дуже вдячна! Складальники меблів дуже якісно, чисто і швидко, на місцях збирають меблі! Навіть прибирають за собою! Дуже задоволена!

15.01.2021

Аліна Андрієвська, Запоріжжя

https://www.google.com/

Дякуємо за якість та швидкість виконання замовлення! Дуже задоволена цією меблевою фабрикою. Замовляла стіл книжку та диван, зараз вибираю меблі до дитячої кімнати. Ціни відповідають якості та на будь-який рівень життя. Кожен з нас, людина з різним достатком, може обрати тут меблі для свого затишного будинку. Дякую!

12.11.2020

Олеся Шантир, Дніпро

https://www.google.com/

Замовляли шафу купе та диван Міленіум. Я ніколи не думала, що в Запоріжжі вміють робити такі класні, якісні та сучасні меблі в найкоротші терміни. Приємно здивували ціни. Дівчатка в магазині привітні, допомагають визначитися з вибором та дуже терплячі. Шафу брали до дитячої, їдких запахів не було. Диван уподобали всі члени сім'ї. Для мене було важливо, щоб чохли на подушка були знімні і за бажання можна було б поміняти наповнювач. Хочу ще відзначити якісну роботу служби доставки та збирання меблів. Хлопці приїхали в уніформі з логотипом компанії, у засобах індивідуального захисту, відповідно до вимог карантинних заходів, що не мало важливо, коли в будинку є маленькі діти. Єдине прохання, щоб меблі доставлялися транспортом з логотипом та контактами фабрики, щоб не відповідати на численні запитання сусідів, де ми купили ці меблі.

06.10.2021

Дар'я Валяєва, Запоріжжя

Arrow