Корпусні меблі
Корпусні меблі — це тип меблів, які складаються з окремих модулів, що утворюють єдину конструкцію. Кожен корпус є якийсь елемент — шафа, комод, стелаж, тумбу; загальною рисою у них є наявність задньої та бічних стінок, що створюють простір для зберігання речей, документів, посуду та іншого. Фасадна частина може бути відкритою, як у стелажах, або закритою, як у шафах та комодах.
В асортименті меблевої фабрики «Тріумф» представлені всі види корпусних меблів:
- комоди;
- шафи та шафи-купе;
- стелажі;
- тумби;
- готові комплекти для вітальні;
- комплекти для передпокою;
- письмові та кухонні столи;
- журнальні столики.
Всі моделі перерахованих корпусних меблів можна замовити онлайн або купити у фірмовому магазині фабрики «Тріумф» у Запоріжжі та у регіональних представників в інших містах України.
Шафи-купе
Шафи-купе є одним із найпопулярніших видів корпусних меблів, тому що з моменту своєї появи на меблевому ринку вони залишаються найбільш ефективним способом для зберігання речей у будинку чи квартирі. Більшість покупців віддає перевагу моделям, в яких двері відкриваються ковзним способом, що набагато зручніше розпашного варіанту, особливо в невеликих кімнатах.
На фабриці м’яких та корпусних меблів «Тріумф» виготовляють шафи-купе за індивідуальними розмірами замовника, з можливістю встановлення глухих або дзеркальних дверей та нанесенням на останні піскоструйних малюнків.
Комоди
Комоди — це перевірений часом предмет меблів для зберігання постільної білизни, одягу, посуду та інших речей. В асортименті меблевої фабрики «Тріумф» є як моделі, що складаються з ящиків одного розміру, так і комбіновані варіанти 3+2 (3 великі ящики та два маленькі).
Стелажі
Стелажі частіше зустрічаються як варіант офісних меблів, в яких зручно зберігати документи, папки з паперами, книги та інше офісне приладдя. У домашніх умовах цей предмет меблів зазвичай використовують для зонування приміщення, тому що відкриті полиці зберігають відчуття простору та повітря навіть у невеликих кімнатах.
Наші майстри можуть виготовити стелажі за індивідуальними розмірами, якщо стандартні моделі з якихось причин не влаштовують замовника.
Комплекти для передпокою
Комплекти для передпокою від меблевої фабрики «Тріумф» включають шафи та/або вішалки для верхнього одягу, тумби для взуття, полиці для головних уборів, сумок та інших аксесуарів. Також у більшості моделей передбачені сидіння та дзеркала.
При бажанні взуттєву тумбу можна замовити окремо онлайн з доставкою по Україні, або купити в нашому магазині в Запоріжжі та у регіональних представників по Україні.
Столи
Запорізька фабрика м’яких та корпусних меблів «Тріумф» виготовляє кілька видів столів, у тому числі обідні, для кухні, письмові, журнальні. Всі моделі наших письмових столів підходять як для дому, так і для офісу, можуть комплектуватись додатково полицями, ящиками та іншими елементами.
Також у фірмовому салоні «Тріумф» у Запоріжжі або онлайн можна купити журнальні столики різного розміру та стилю.
Всі корпусні меблі з асортименту меблевої фабрики «Тріумф» можуть бути виготовлені в різних кольорах, а також з урахуванням індивідуальних побажань замовника щодо комплектації та розмірів готового виробу.
Поширені питання
Для виготовлення корпусних меблів на фабриці «Тріумф» використовується високоякісне ламіноване ДСП. Для більшості моделей доступна опція вибору кольору оздоблення з мінімум 5–6 варіантів.
Так, будь-який комплект для вітальні або передпокою з асортименту меблевої фабрики «Тріумф» може бути виконаний у кількох кольорах. Також можна вибрати різний вид оздоблення для шаф, тумб та інших корпусних меблів нашого виробництва.
Всі доступні варіанти для кожної конкретної моделі можна переглянути в нашому онлайн-каталозі або безпосередньо в магазинах «на землі» у Запоріжжі та у регіональних представників в інших містах України.
Так. Крім того, що ми можемо зробити модель, що сподобалася, в декількох стандартних розмірах, при необхідності є можливість індивідуального виготовлення за розмірами замовника більшості видів корпусних меблів, представлених у нашому асортименті.
Головне правило при розміщенні корпусних меблів у кімнаті — це збереження відстані між батареєю і найближчою стінкою меблів хоча б 5–10 см.
З одного боку, гаряче повітря тоді менше впливатиме на матеріал шафи або тумби і не деформує його. З іншого, самі меблі не перекриватимуть надходження теплого повітря в кімнату.
З тих же міркувань не можна повністю закривати батарею тумбою або шафою: тепле повітря повинне вільно циркулювати по кімнаті.
Основні правила догляду за корпусними меблями полягають у наступному:
- щоденне протирання від пилу м’якою ганчіркою або щіткою для видалення пилу;
- захист поверхні шаф та інших меблів від сонячних променів, найкраще з цим завданням справляються звичайні жалюзі;
- відмова від використання агресивних хімічних засобів для прибирання, які можуть пошкодити оздоблення;
- відмова від вологого прибирання з тих же міркувань. В крайньому випадку можна використовувати спеціальні засоби, які підходять для конкретних матеріалів;
- використання підставок під декор та інші предмети, щоб захистити поверхню від випадкових подряпин.
Як правило, шафи-купе замовляються саме з урахуванням розмірів конкретного приміщення. Також замовник може вибрати організацію внутрішнього простору (полиці, вішалки тощо), що відрізняється від наших стандартних пропозицій. Вартість готового виробу у кожному конкретному випадку розраховується окремо.
Так, на меблевій фабриці «Тріумф» можна замовити виготовлення шафи-купе із дзеркальними фасадами. Крім того, ми пропонуємо послугу декорування таких дверей піскоструйними малюнками, за ескізами з нашого каталогу.
Для догляду за скляними та дзеркальними фасадами корпусних меблів краще використовувати спеціальні склоочисники або суміш оцту з водою у пропорції 1:1. Наносити ці засоби краще мікрофіброю або іншою тканиною, яка не залишає на поверхні ворсинки. При виборі склоочисника краще віддавати перевагу безаміачним засобам, щоб не пошкодити випадково обробку меблів.
Засоби з антистатичним ефектом не дадуть осідати пилу на поверхнях.
Якщо на дзеркало нанесено піскоструйний малюнок, краще прибирати пил сухою ганчіркою, щоб надлишок вологи не пошкодив декоративний шар.
В асортименті меблевої фабрики «Тріумф» є як стаціонарні столи без частин, що складаються, так і столи-книжки. Другий варіант підходить для кухонь невеликої площі, тому що у складеному вигляді його ширина складає всього 35 см, що займає мінімум місця.
Так, як і при замовленні більшості інших видів корпусних меблів від фабрики «Тріумф», модель комода, що сподобалася, можна замовити в шести варіантах оздоблення фасаду.
Так, ми можемо розширити стандартний комплект меблів додатковими полицями, шафами та іншими елементами за бажанням замовника. Звичайно, підсумкова вартість комплекту в цьому випадку також відрізнятиметься від ціни на стандартну модель.
Всі наші корпусні меблі упаковуються для транспортування в гофрований картон. Для захисту від пошкоджень кути всіх виробів додатково пакуються в подвійний картон.
Так, при замовленні корпусних меблів у нашому салоні або онлайн на сайті ми надаємо клієнтам послугу доставки та монтажу. Збирання придбаних у нас меблів на місці у замовника здійснюють фахівці меблевої фабрики «Тріумф».
Меблева консоль, або консольний столик — це довгий вузький елемент меблів, на ніжках або підпорках, з відкритою верхньою поверхнею, на яку можна поставити декор або інші предмети інтер’єру. Для зберігання речей у консолі можуть бути додатково передбачені ящики чи полиці.
Найчастіше такі меблі ставлять вздовж стіни в коридорах та передпокоях, а також у вітальнях та їдальнях. Консолі з дзеркалами та ящиками часто використовують замість трюмо у спальнях.
По суті пенал — це висока вузька шафа, яка дозволяє оптимально використовувати простір у невеликих приміщеннях. Пенали, як і стандартні шафи, обладнані полицями, відкритими або закритими, і ящиками.
Такі меблі можуть випускатися не тільки різної ширини та висоти, але й різної конфігурації. Наприклад, кутові пенали дозволяють ефективніше використовувати кути кімнати.
На відміну від звичайних шаф, у пеналах не можна зберігати великі речі або одяг на вішаках, оскільки внутрішній простір пеналів, як правило, не пристосований для таких цілей.
Так, з метою безпеки рекомендується кріпити стелажі будь-яких виробників до стіни, якщо:
- через особливості конструкції вони не мають достатньої стійкості;
- модель має висоту від 2 метрів.
Це особливо актуально, коли в будинку є маленькі діти чи тварини. Крім того, закріплений стелаж не впаде, якщо його випадково штовхнуть, нерівномірно розкладуть книги на полицях або в кімнаті нерівна підлога. Для кріплення стелажів використовуються металеві куточки та дюбелі, причому краще фіксувати такі меблі як вгорі, так і внизу.
Якщо йдеться про корпусні меблі, найкраще зонувати кімнату за допомогою відкритих стелажів без задньої стінки. При використанні таких моделей простір візуально буде розділений на окремі зони, але при цьому в приміщенні не зникне відчуття повітря і просторості. Іноді для зонування використовують шафи та стелажі із задньою стінкою. Однак у цьому випадку візуально з’явиться ефект невеликого простору, навіть якщо в кімнаті високі стелі.
Насправді кухонний стіл використовується для приготування їжі, а обідній — для прийому їжі. Але в умовах малогабаритних квартир з невеличкими кухнями та відсутністю столових кімнат кухонні столи часто використовуються як обідні для повсякденного використання.
В асортименті меблевої фабрики «Тріумф» є кілька моделей кухонних столів-трансформерів, які гарно підходять для таких випадків. У складеному вигляді вони займають відносно небагато місця, не заважають на кухні і підходять для щоденного прийому їжі сім’єю, а в розкладеному перетворюються на великі столи для посиденьок з гостями.
Насамперед, поверхні з ламінованого ДСП не можна чистити абразивними складами, наприклад, харчовою содою, щоб не подряпати покриття. З цієї ж причини не можна застосовувати засоби з ацетоном чи кислотою у складі.
Найкраще використовувати серветку з мікрофібри або шматок м’якої тканини з нанесеним на них рідким засобом (підійде розчин звичайного господарського мила або засіб для миття посуду).
Ламіноване ДСП не боїться вологи, тому для таких меблів рекомендовано регулярне вологе прибирання. Але пролиту рідину все ж таки краще витирати відразу. Також не варто відкладати на «потім» прибирання плям, що з’явилися на такій поверхні, щоб вони не встигли в’їстися в матеріал.
Підпишись на оновлення
Без спаму – тільки інформація про новинки, акції і знижки.